Mesevetélkedő eredményhirdetés

A Tiszalúci Arany János Általános Iskola könyvtára a hagyományokhoz híven ebben a tanévben is szervezett olvasottsági versenyt alsó tagozatos gyermekeknek.

A 3 fordulós versenyre, mely 2017. szeptembertől decemberig tartott, 3 fős csapatok nevezhettek be.

Mesés feladatlap megoldása mellett mesét írtak a versenyzők és illusztrációt készítettek hozzá.

Összesen 63 gyermek nevezett be az iskolai olvasottsági versenybe és szebbnél szebb mesékkel, rajzokkal örvendeztették meg az iskolai könyvtárat.

 

  1. évfolyam:

 

HELY CSAPAT NEVE, TAGJAI

 

OSZTÁLY PONT
1. SÜNIK csapat:

Bancsók Attila, Síri Botond, Tamás Hanna

2.a 28 pont
2. CICÁK csapat:

Borai Dorina, Iski Laura, Szenász Hanna

2. a 25 pont
3.

megosztva

CÁPÁK csapat:

Dékány Kevin, Jablonkai Levente, Kiss Márk

és

GYÉMÁNT csapat:

Fónagy Nikoletta, Fürjes Noa, Jánosik Roland

 

2.b

 

2.b

 

16 pont

 

16 pont

4. KISKUTYÁK csapat:

Bódi Noémi, Kiss Dorottya, Topa Lili

Vadász Katrin – rajz

2. b 13 pont
5.

megosztva

PÓKEMBER csapat:

Csóka Attila, Horváth Norbert, Péter István

és

HERCEGNŐK csapat:

Bancsók Melissza, Budai Virginia, Dékány Virág

 

2. b

 

 

2. b

8 pont

 

 

8 pont

 

  1. évfolyam:

 

Hely Csapat neve, tagjai

 

Osztály Pont
1. MALACKÁK csapat

Bódi Rita, Fink Tamás, Gönczy Lívia

3. b 34 pont
2.

megosztva

CSODAÁLLATOK csapat: Aleva Vanda, Babos Melissza, Tokaji Lili

és

BABSZEMEK csapat: Birinyi Boglárka Lili, Macsó Lili, Szakács Réka

 

3. b

 

 

3. a

32 pont

 

 

32 pont

3. HÁROM PILLANGÓK csapat:

Bódi Tamara, Horváth Renáta, Lövei Fanni

3. a 31 pont
4. OROSZLÁNOK csapat:

Csobádi László, Frank Liliána, Lakatos Károly Viktor

3. a 26 pont
5.

megosztva

KIRÁLYOK csapat:

Csóka Lénárd Péter, Hatalyák Bence, Kovács Krisztián Kevin

és

KÍGYÓK csapat:

Dékány Krisztián, Pintyi Attila, Ruszó Szebasztián

3. a

 

 

 

3. b

21 pont
6.

 

ŐZIKÉK csapat:

Farkas Réka, Péter Mária, Viszlai Eszter Diána

3. a 15 pont
7. FECSKÉK csapat:

Bancsók László, Horváth Tibor, Kiss Kevin

3. b 14 pont

 

 

  1. évfolyam:

 

Hely

 

Csapat neve, tagjai Osztály Pont
1. KIRÁLYLÁNYOK csapat:

Lóska Luca, Makranczi Fanni, Németh Hédi

4. a 30 pont
2. CITROMHARCOSOK csapat:

Birinyi János, Bobcsák Csenge, Nagy Márk

4. a 18 pont
3. MESELÁNYOK csapat:

Bódi Dorina, Szigeti Jázmin, Sallai Eszter

4. b 17 pont
4. A HÁROM TÜNDÉRLÁNY csapat:

Buri Mónika, Csendom Csenge, Hegedűs Pamela

4. b 16 pont

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük